O autorce słów kilka

Czyli...
Z kim masz do czynienia? 
I do kogo właśnie trafiłeś?

Autorką tego bloga jest (nie)zwykła dziewczyna. Jej mocną stroną nie jest opisywanie siebie, bo mimo tego, że jest gadułą, która zawsze ma masę rzeczy do powiedzenia, w takich momentach, po prostu, najzwyczajniej w świecie brakuje jej słów. Blog jest jej małym-wielkim światem, na który poświęca większość swojego wolnego czasu. Pisze, bo znajduje tak siebie i może przelać tu myśli, które nienawidzą być ignorowane (więcej o nich w tym poście klik)

Od kilku lat żyje z muzyką w bardzo bliskich relacjach. Śpiewa, uczy się śpiewać i robi to na co dzień. Więcej o muzyce w jej życiu znajdziesz w tym poście klik.

Kolejną jej pasją jest ceramika, z którą ma styczność już parę ładnych lat. Jej miseczki, talerzyki, półmiski i kubeczki są wytworem trzęsących się rąk, które z ogromną starannością dbają o każdy detal. Droga, którą pokonuje kawałek gliny, żeby stać się ,,czymś'' niezwykle ją fascynuje i chyba właśnie świadomość, że robi coś z czegoś tak z początku niepoukładanego ciągnie ją tam od kilku lat.

Fotografia, jedna z pasji, którą powoli odkrywa. Przede wszystkim uwielbia fotografować martwą naturę i swoje ukochane czworonożne zwierzęta. Mowa tu nie tylko o dwóch psiakach, ale także o jej dwóch skorupiastych przyjaciołach- żółwiach.

Bloga założyła, ponieważ klik.

Kim jestem?

Więc jestem dziewczyną, która uwielbia po ciężkim dniu w szkole pójść na spacer, ze swoim ukochanym czworonogiem, słuchając muzyki jednym uchem, a drugim nasłuchując dźwięków otoczenia. Jestem dziewczyną, która uwielbia gadać i słuchać. Dziewczyną, która w zwykłości odnajduje niezwykłość. Która tworzy swój mały zakątek. Która nigdy się nie nudzi, bo zawsze ma masę rzeczy do roboty. Aż wreszcie Dziewczyną, z którą nie będziecie narzekali na brak lektur, bo  swoimi pomysłami zapewni Wam je tu, na blogu, więc na pewno będziecie mieli co czytać!


Nie umiem siebie opisywać, od wieków jest to mój ogromny problem,bo według mnie człowieka, nie da się opisać słowami. Człowiek nie jest przedmiotem, który wiecznie jest taki sam i nie ulega tak ogromnym zmianom. Jego charakter ma tak wiele kolorów, że nie da się ich nawet opisać na palecie barw.

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz♥
Zostaw link do swojego bloga, chętnie go odwiedzę.
Twój komentarz wiele dla mnie znaczy! :)